סידור בתים

סידור בתים

סידור בתים זה בעיקרו מקצוע של מעצב פנים. אדם שבא אל תוך הבית שלנו ומבצע את כל השינויים הדרושים בבית שלנו על מנת שזה יהיה מסודר, נקי, מאורגן ובעיקר יעיל.

הבית שלנו הוא המקום שבו אנחנו גרים, אוכלים, ישנים, מקבלים פרטיות ובעצם עושים כל פעולה שאנחנו רוצים, כמעט. עם זאת, הרבה אנשים אינם מייחסים חשיבות רבה לבית שלהם ומתייחסים אליו בזלזול- משאירים בלגן, מלכלכים ומשאירים כאוס בתוך הבית. המצב הזה יוצר אפתיה מסוימת אל הבית, שבתורה יוצרת עוד יותר לכלוך. המצב הזה הוא מעיין מעגל קסמים שאינו נפסק.

סידור בתים נותן לנו התחלה חדשה. כאשר אנחנו רוצים לחדש את ההערכה שלנו כלפי הבית שלנו ואולי לגלות שגם הבית שלנו יכול להיות מקום נעים, יפה ונוח להיות בתוכו. סידור בתים מאפשר לנו לסדר את הבית בצורה יעילה שתאפשר לנו התנהלות קלה ונוחה בתוכה. כך, למשל, סידור וארגון כלך החפצים שלנו באמצעות פתרונות אחסון שונים שכוללים שימוש בארונות, מזווים, בוידעם ומחסנים, כמו גם הבנה של מה בכלל צריך להישאר ומה צריך להיזרק.

הבית שלנו הוא מקום קדוש- הוא משמש לנו עבור כל הדברים החיוניים לנו, והוא משמש לנו מקום לחזור אליו אחרי פעילויות היום-יום. הוא למעשה מהווה מקום פרטי בשבילנו שבו אנחנו יכולים לעשות כל מה שאנחנו רוצים. עם זאת, הרבה אנשים מזלזלים בבית שלהם וגורמים לו להיות מבולגן ומטונף. הם אוגרים חפצים מכיוון שיש להם ערך סנטימנטלי או ערך כספי עד שבסופו של דבר יש להם ערימות של חפצים שפשוט אוגרים אבק.

השלב הראשון בסידור הבית הוא להבין שאנחנו הבעלים של החפצים שלנו ולא להפך. ישנם אנשים שכל-כך קשורים לחפצים שלהם עד שהם מתחילים לשלוט בהם. מהבחינה הזאת, חשוב להבין מה אנחנו צריכים לשמור בתוך הבית שלנו- מיני חפצים, יקרים ככל אשר יהיה, בין אם סנטימנטלית או כספית, שפשוט יושבים להם ומעלים אבק הם חפצים שלא אמורים להיות בבית שלנו.

כמובן שיש מקום לפריטי נוי ואסתטיקה, אבל אלה מוצגים בפני כולם ולא מוסתרים איפה שהוא בתקווה שיום אחד נוכל להרוויח מהם הון.

הון בסידור הבית חייבים להיות יעילים- כל הניירת שנמצאת בתוך הבית שלנו, למשל, בין אם זה ספרים שאנחנו אוהבים, הנהלת חשבונות שאנחנו מבצעים או כל דבר אחר, צריכים להיות מצד אחד מסודרים מספיק כדי שלא יעשו בלגאן, ומצד שני מספיקים נגישים כדי שנוכל לשלוף אותם בקלות בכל רגע שנצטרך. שיטה אחת שהיא מערכת ארונות מתוחכמת שיכולה ליצור סביבה נוחה ויעילה כדי לשלוף מתוכה כל פריט שאנחנו רק רוצים.

סידור בתים מיועד לכל מי שיש לו בית מבולגן, ובמידה וזאת הסיבה יש אנשי מקצוע שמתמחים בעניין.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s