שולחנות

במאמר זה נספק עבורכם קובץ שאלות ותשובות אודות שולחנות. קובץ זה מכיל שאלות על כל סוגי השולחנות: משולחנות כתיבה ועד לשולחנות סלון. חשוב לקרוא מאמר זה לפרטי פרטים על מנת לדעת כל שתידרשו בנושא שולחנות: החל ממידע צרכני ועד למידע מעשי למחזיקים בביתם דגמי שולחנות אשר נרכשו על ידם:

מה יש לבדוק בטרם רכישת שולחן כתיבה?

חשוב לבדוק שגודל השולחן תואם את השטח שהקצתם לו בבית. כמו כן יש לבדוק שמידה הגובה שלו תקינה ולא גבוהה או נמוכה מדי. לאחר מכן יש לבדוק האם יש מספיק ארונות ופתרונות אחסון וציוד נלווה כמו מערך מדפים בחלקו העליון – אשר מספיקים לכם לאחסון חפצים הקשורים לכתיבה שלכם. כמו כן, יש לוודא שיש בשולחן מקום להצבת מחשב, במידה וזו מטרת הקניה. ניתן לרכוש שולחנות ישנים עם מגירה למקלדת על מנת לחסוך במקום.

מה יש לבדוק בטרם רכישת שולחן אוכל?

יש לבדוק שמידותיו זהות למידות החדר המיועד להפוך לפינת אוכל. במידה וכבר ישנם כיסאות אוכל בבית, יש לבדוק את מידת התאמתן לשולחן, ולהתייעץ בנידון עם מעצב פנים. כמו כן, חשוב לבדוק פריטים נוספים שברצונך לרכוש ולהתאים – כמו מזנון לפינת אוכל בו ניתן לאחסן כלי אוכל יוקרתיים או חפצי נוי. בגדול, מידת ההתאמה שעלייך לבדוק היא בין הכסאות לשולחן, בין השולחן למזנון, ובין כל תכונת פינת האוכל לתכולת שאר הבית. בנוסף, יש לדבוק בשולחנות העשויים מחומרים שקל לך להתנהל איתם ואתה מעדיף עבודה איתם על פני עבודה עם חומרים אחרים: כסאות עור מול כסאות עץ, ריפודי עור מול ריפודי בד, וכו’.

מה יש לבדוק בטרם רכישת שולחן סלון?

חשוב לבדוק שמדובר בשולחן נמוך על מנת שיושבי הספות והשולחנות יוכלו להגיע אליו ביתר קלות. בנוסף, יש לבדוק שהוא מעוצב היטב ומותאם ליתר תכולת הסלון. יש להתייעץ עם מעצב פנים בנושא. במידה וסלון הבית קרוב לחלון, אנו ממליצים לשים בו גם עדניות עם צמחים אשר ישפרו את מראה הסלון ויהפכו אותו לאקזוטי מתמיד.

ברצוני לקנות שולחן אוכל גדול לאירוח אנשים רבים, אך אין לי מספיק רווח פנוי. אפשר להכניס את השולחם בדוחק. מהי עצתך בנושא?

יש לקנות שולחנות בגודל סטנדרטי בעלי שני חריצי הרחבה מקדימה ומאחורה אליהם ניתן להשחיל את ההרחבות באמצעות מסילה שיש בשולחן. פתרון זה יכול לאפשר לך לארח אורחים מחד וליהנות משולחן קטן ומרווח בהיעדרם מאידך.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s