כסאות

כסאות

הנוחות בישיבה היא חשובה מאוד לכל עובד. מי מאתנו אינו יושב במשך שעות מול המסך של המחשב ? אין עבודה משרדית היום שבה אין אנו עובדים מול מחשב וזה יכול לגזול מאתנו הרבה שעות ישיבה ומאמץ של העניים. יש למצוא כיסאות עבודה, שיענו לנו על הצרכים ויהיו נוחים. יש הרבה מנהלים שאכפת להם מהעובדים שלהם והם רוכשים עבורם כיסאות עבודה אורתופדיים. יש גם עיצובים שונים של בדים או עור שניתן למצוא בהרבה חנויות המוכרות ריהוט משרדי. על מנת לבחור נכון את כיסאות עבודה יש לשבת עליהם ולבחון אותם, כיסא עבודה יכול להיות נוח לאחד אבל לשני לא ולכן יש לבחון אותם מקרוב.

כיסאות עבודה לא רוכשים באמצעות האינטרנט

יש לציין כי היום, ניתן לרכוש כל מוצר שאנו מעוניינים בו באמצעות האינטרנט, כאשר מדובר על כיסאות עבודה, את אלה יש לנסות בעצמכם ולא לרכוש סתם כך. לפעמים הנוחות שאתם חושבים עליה תהיה הרבה יותר מסובכת שתצטרכו להחליף את המוצר ולהתחיל להתרוצץ בין החברות השונות. יש לוודא כי כיסאות העבודה שרכשתם יש להם אחריות של שנה לפחות. חשוב כ תרכשו כיסאות עבודה למשרד אצל חנות רהיטי משרד שהיא ידועה או יצרן ידוע. חשוב כי הריפוד לא יגרום להזעה של העובדים כ ישיב כזאת במיוחד בקיץ יכולה לגרום לאי נוחות בעבודה.

כסא עבודה

מדוע חשוב לרכוש כיסאות עבודה עם ידיות?

חשוב כי כיסא העבודה היה בעל ריפוד נוח ואוורירי, כי אנו יושבים המון שעות במשרד. ידיות בכיסא הן חשובות מאוד היות ובאמצעות הידיות של הכיסא אנו מפחיתים מהעומס על הכתפיים ועל בעיות של מפרקים אחרות. חשוב כי כל כיסא עבודה ייבדק ע”י העובד ויראה את הפונקציות השונות שלו אם זה ידיות מתכווננות משענת ראש הגבהה או הנמכה של הכיסא ועוד. הרבה מנהלים דואגים לנוחות עובדיהם כ הם יודעים שכיסאות עבודה איכותיים, יגבירו את תפוקת העבודה והעובדים יודו להם על ההתחשבות. יש להחליף את כיסאות העבודה פעם בכמה שנים ברגע שהריפוד כבר נעשה נמוך ומרופט.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s